biz kimiz?
Hakkımızda
Psycholocals etik ve bilimsel ilkeleri gözeterek, yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımıyla psikoloji alanında eğitim alan öğrencilerin ve alanda çalışan uzmanların akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla bilimsel, nitelikli ve özgün çalışmalar yürütmeyi hedefleyen sosyal bir girişimdir.

Psycholocals kendi bünyesinde bulundurduğu çalışma arkadaşları dışında farklı bakış açılarının bir araya gelerek zengin bir içerik oluşturacağı düşüncesiyle ruh sağlığı alanında eğitim alan öğrenci ve mezunlarının özgün çalışmalarını tek bir platform altında toplamayı ve desteklemeyi hedeflemektedir.
Ekibimizle Tanış
Her gün daha iyi içerikler hazırlamak ve bilimsel alana katkıda bulunmak için psycholocals ekibi çalışıyor.
Hilal Akyüz
Kurucu
Psikoloji lisans mezunu, çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır. Aktif olarak eğitim kurumlarına danışmanlık vermekte aynı zamanda aile danışmanlığı yapmaktadır.
Elif Nur Özovacık
Kurucu
Psikoloji lisans mezunu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı & BM UNFPA projesinde psikolog olarak çalışmaktadır.
Mervenur Yüce
Genel Koordinatör
Psikoloji lisans mezunu, çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır. Aynı zamanda uzmanlık eğitimine devam etmektedir.
Hüdanur Arslan
Ekip Sorumlusu
Psikoloji lisans mezunu, çalışma alanı çocuk ve ergendir, araştırma çalışmalarına devam etmektedir.
Alim Cansız
Takım Arkadaşı
Psikoloji lisans eğitimine devam etmekte aynı zamanda seslendirme sanatçısı olarak çalışmaktadır.
Seher Sav
Takım Arkadaşı
Psikoloji ve Çocuk Gelişimi lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı zamanda çeşitli rehabilitasyon merkezlerine danışmanlık vermiştir. Üsküdar Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde araştırma görevlisi olarak devam etmektedir.
Gözde Duran
Takım Arkadaşı
Psikoloji lisans mezunudur. Çocuk ve ergenlerle çalışmaktadır. Çeşitli rehabilitasyon merkezlerine danışmanlık vermiştir. Aynı zamanda film eleştirmeni olarak görev yapmaktadır.
Erva Gözey
Takım Arkadaşı
Psikoloji lisans mezunu, çocuk, ergen ve ebeveynlerle çalışmalarını sürdürmektedir. Danışmanlık merkezinde oyun terapisi ve bireysel terapi hizmetlerini vermektedir.
İlker Altmış
Takım Arkadaşı
Psikoloji ve Sosyal Hizmet lisans mezunu.Sanat tarihi ve sanatın çeşitli alanları ile ilgili çalışmalarını sürdürmektedir.
Kevser Mazı
Takım Arkadaşı
Psikoloji lisans mezunu, Parlak Hayat Danışmanlık Merkezi'nde ergen ve yetişkinlerle çalışmaktadır. Uzmanlık eğitimine devam etmektedir.
Büşra Bayram
Takım Arkadaşı
Psikoloji lisans eğitimine devam etmektedir. Çeşitli kurumlarda gönüllü olarak çalışmış ve projelerde yer almıştır. Şu anda AMATEM ekibinde bağımlılık çalışmalarına devam etmektedir.
Büşra Araz
Genel Sekreter
Psikoloji lisans eğitime devam etmektedir.Vakıf ve kulüplerde çalışmalarını sürdürmektedir.
Nurcihan Ekleme
Takım Arkadaşı
Psikolojik danışmanlık ve rehberlik lisans mezunudur. Araştırma çalışmalarına ve sinema alanında eğitimlerine devam etmektedir.
Büşra Gül
Takım Arkadaşı
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık lisans mezunu. Çocuk gelişimi lisans eğitimine devam etmekte. Aynı zamanda çocuklar ve aileleri ile çalışmalarını sürdürmektedir.
Nesibe Sena Çakmak
Psikoloji lisans eğitimine devam etmektedir. Çeşitli kurumlarda staj yapmıştır. Gönüllü çalışmalara katılmaya devam etmektedir.

© Tüm hakları saklıdır Psycholocals.

Made on
Tilda